≡ «ПОЇХАЛИ З НАМИ!» ☀️ Турагенція Черкаси. Купити тур в Черкасах

«Поїхали з нами!»

туристична агенція в Черкасах

✅ Найкращі тури по всьому світу ✅ Подорожуйте із задоволенням!

Турагенція "Поїхали з нами"

Чому потрібно купити тур у «Поїхали з нами!»

Більш, ніж 62 000 турів!

Широкий вибір турів у будь-яку точку планети. Пляжний відпочинок взимку та влітку, сімейний відпочинок з дітьми, весільна подорож, гірськолижні тури – у нас величезний вибір турів!

Оптимальна ціна

Найкращі пропозиції та актуальні ціни турів на сайті. Підберемо тур згідно з вашими побажаннями. Або можете купити "горящу путівку", за дуже вигідною ціною.

Зручність бронювання

Будь-який тур у турагентстві «Поїхали з нами» можна безпечно купити онлайн, не виходячи з дому. Оплачуйте карткою чи через термінал. Але ми завжди будемо раді вас бачити у нашому офісі.)

Надійність

Щоб пропонувати найкращі тури для наших клієнтів – працюємо лише з перевіреними партнерами. Надійність наших туроператорів перевірено роками співробітництва.

Сервіс та якість у всьому

Увага до дрібниць та нюансів. Індивідуально складемо маршрут. Персональний менеджер на весь період вашої подорожі. Ідеальна логістика, якість готелів, оперативність та чесна ціна.

17 років у туризмі

Довіра туристів, колосальний досвід та співпраця з найкращими партнерами. Ми постійно розвиваємось, покращуємо тури, відкриваємо нові країни та пропонуємо особливі подорожі.

Наші партнери - туроператори

Турагенція чи туроператор – де краще купити тур у Черкасах?

Не всі знають, що туроператор і турагенція зовсім не одне й теж. Згідно Закону України "Про туризм",  туроператори - це туристичні компанії, які формують та забезпечують туристичний продукт (тури, путівки). Турагенції, своєю чергою, займаються реалізацією туристичних продуктів, створених туроператорами.

Туроператори – це великі турфірми, офіси яких переважно знаходяться у Києві. Завдання туроператора - формування пакетних турів (путівок). Туроператори укладають контракти з готелями, авіакомпаніями, трансфером, наймають гідів. Саме представники туроператора супроводжують туристів у країні перебування.
Не все туроператоры работают с клиентами напрямую. Многие крупные фирмы  реализовывают свои туры только через туристические агентства.

Туристична мережа «Поїхали з нами!» працює з великою кількістю перевірених, найнадійніших туроператорів. Асортимент турів у турагентстві «Поїхали з нами!» буде завжди більше, ніж у маленькій туристичній агенції. А за рахунок великих обсягів продажів, ціни на тури в «Поїхали з нами!» завжди нижче, ніж у маленьких турфірмах. 

  • Туристична компанія «Поїхали з нами!» працює з 2005 року. До мережі входить понад 400 офісів в Україні, а також офіси в Казахстані, Білорусії та Молдові.
  • Завжди можемо запропонувати нашим клієнтам найнижчі ціни на тури практично у всі куточки світу, тому що за рахунок великого обсягу продажів ми маємо найкращі умови від наших партнерів – туроператорів та приймаючих компаній у всіх країнах.
  • Наша робота регламентується жорсткими стандартами, які контролює Центральний офіс, розташований у м.Київ.
  • У компанії працюють майстри найвищого рівня. Менеджери турфірми «Поїхали з нами!» подорожують з інспекціями готелів і курортів різних країн не рідше 2-х разів на рік, тому знають і абсолютно впевнені, що пропонують своїм клієнтам.
  • Штат компанії складається з експертів з міжнародного туризму, що дозволяє гарантувати нашим клієнтам якісний відпочинок та підтримку туристів від етапу укладання договору до повернення в Україну.
  • Щодня, понад 1 тис. туристів вирушають з нами на відпочинок та у захоплюючі подорожі!

Ось ознаки солідного, надійного турагентства:

  • Вік підприємства. Чим довше компанія знаходиться на ринку - тим більше досвіду та знань у її керівника та співробітників. Наприклад: туристична компанія «Поїхали з нами!» існує з 2007 року і на сьогодні є найбільшою туристичною мережею, яка налічує понад 400 офісів в Україні, Білорусії, Казахстані.
  • Наявність функціонального сайту з усіма реквізитами та контактними даними. Емейли менеджерів повинні бути не на безкоштовній пошті типу ukr.net або bigmir.net, а на домені сайту. Наприклад: емейли співробітників туристичної мережі «Поїхали з нами!» закінчуються на: @poehalisnami.com
  • У турагентства, що стабільно працює, повинен бути офіс. В офісі мають бути стаціонарні телефони, касовий апарат, професійні менеджери, куточок споживача з усіма установчими документами.
  • Укладання договору на туристичне обслуговування та видача документа, що підтверджує оплату. 

Якщо турагентство бере з Вас гроші без договору, не видає квитанцію про оплату або менеджер просить переказати гроші на особисту картку – не варто купувати тур у такій компанії. У разі будь-яких проблем – без договору та квитанції про оплату – гроші Вам ніхто не поверне.

Довіряйте свій відпочинок надійній компанії – лідеру туристичного ринку України!

Завжди раді бачити Вас в офісі туристичної агенції «Поїхали з нами!» у Черкасах!

Прокрутити вгору
Нет времени на подбор тура?
Отправьте запрос мы предложим Вам лучшее путешествие!
Наш адрес: г. Черкассы, бул. Шевченко 385,
бизнес центр ТРЦ «Depo`t», оф. № 30

Обычно мы отвечаем в течение 15 мин. рабочего времени.

Оставьте запрос наш адрес: г.Черкассы, бул. Шевченко 385,
бизнес-центр ТРЦ "Depo`t", оф. № 30
Обычно мы отвечаем в течение
15 мин. рабочего времени.