≡ Горящие Туры в Черкассах ☀️ Горящие Путевки от «Поехали с нами!»

Гарячі тури та путівки

Відпочинок та подорожі за цінами набагато нижчими ніж звичайно
Гарячі тури

Оберіть країну, до якої бажаєте знайти гарячий тур

"Гарячі путівки", "гарячі тури", "горячщі тури" - під цими термінами розуміється зниження цін на тури до рівня собівартості або навіть нижче за кілька днів до початку такого туру.

Коли до дати вильоту залишається мало часу, і достатньо непроданих місць, то, з метою стимулювання попиту туроператор знижує ціну. Якщо туристи не реагують і не купують тур за новою ціною, то вартість продовжує падати і може дійти рівня продажу туру за собівартістю або навіть нижче.

Зазвичай гарячі авіатури з'являються за кілька днів до вильоту.
Автобусні тури зазвичай стають «гарячими» за 10-15 днів до виїзду.
Найчастіше «палаючі путівки» з'являються на початку або наприкінці сезону, коли попит на відпочинок зменшується.
Не варто чекати «гарячих» турів у дати, так званого «високого сезону»: Різдво та Новий рік, весняні та осінні шкільні канікули, травневі свята. У ці періоди завжди високий попит, і «горящих турів» практично не буває. Тому якщо Ваша відпустка припадає на ці дати - то путівку бажано купити заздалегідь, по акції «раннього бронювання». Тим більше, що вартість турів з раннього бронювання завжди вигідніша.

Купити «горящу путівку» в Черкасах завжди допоможуть тревел-експерти туристичної агенції «Поїхали з нами!».
Якщо Ви зібралися на відпочинок і хочете купити «гарячий тур» - приходьте до нас в офіс, не забувши взяти з собою закордонний паспорт.
Щоб Ви не чекали в черзі — прохання попередньо погодити дату та час Вашого візиту за телефонами: +38(067)247-00-66 або +38(093)170-26-36. Це дозволить приділити Вам максимальну увагу та запропонувати саме Ваш «гарячий тур».
Завжди раді бачити Вас у нашому офісі: Наша адреса на цій сторінці

Прокрутити вгору
Оставьте запрос наш адрес: г.Черкассы, бул. Шевченко 385,
бизнес-центр ТРЦ "Depo`t", оф. № 30
Обычно мы отвечаем в течение
15 мин. рабочего времени.